Zestaw 25 szt. świetlówka Led Tube Glass T8 20W 1,5m
0
Wykonane z szkła
Opis
Dane techniczne
| Moc | 20W |
| Napięcie | 230V |
| Trzonek | G13 |
| Strumień świetlny | WW 2300lm, NW 2400lm, CW 2400lm |
| Klasa energetyczna | E |
| Kąt rozsyłu światła | 270 stopni |
| Współczynnik oddawania barwa | RA >80 |
| Wymiary żarówki | 28mm x 1500mm |
| Trwałość | 17000h |
| Gwarancja | 2 lata |

Opinie są weryfikowane - zgodnie z paragrafem §10 Regulaminu Sklepu Internetowego.